2008
Situace se stále vyvíjí a jsme nuceni termín akce letos ještě jednou upravit. Přesouváme tedy na...
Z důvodu neutěšené situace s COVID-19 jsme nuceni přesunout akci na později, pravděpodobně na září 2020....

3.ročník 2008

takhle to probihalo .....
17.5. 3. ročník "Velichovského putování" se konal za doslova vymodleného počasí. Několik dní před ním a následující den po něm, nám obloha přinášela jen samé mraky, ze kterých se valilo až ohrožující množství dešťových kapek. Pořadatelé už se začínali bát o uskutešnění celého dne, ale nakonec vše dobře dopadlo, obloha se umoudřila a přinesla krásný slunečný den.
Na start se postavilo 130 účastníků všech věkových kategorií. Nejmladší účastnicí se stala Barborka Štefanová z Velichovek (r.n. 2003), která si za svůj výkon na trati C15  odnesla dárkový balíček. Nejstarší účastník pan Jiří Malát z Hradce Králové (r.n. 1941), si odnesl sošku cyklisty. Podle tradice byl také vyhodnocen nejvzdálenější účastník, kterým se stal Michal Bodnár, jehož bydlištěm je Turaný nad Ondravou (Slovensko) a který si také odnesl sošku cyklisty. Ke zpestření přispělo i losování 5 poukazů na odběr zboží v hodnotě 500,- kč, které věnovala firma Active sport Jaroměř.
Každý účastník obdržel upomínkový diplom a medaili, jako památku na tento den. Také bylo připraveno bohaté občerstvení, na které se mnoho účastníků těšilo už během jízdy.
Závěrem bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci celého dne, příprava mapek, obsluhy stánků, zapisovatelky na startu, kontroly, ....a obrovský kus práce odvedli také trasaři, kteří nám trasu ráno označili a večer uklidili. Z hlediska pořadatelů lze akci zhodnotit jako zdařilou a za rok se těší na shledanou na 4. ročníku. 

 

Úvodní stránka › 3. ročník (2008)
RSS   |   publikační systém CMS PRO-WEB