V sobotu mezi 8-10 a 15-18 bude umožněno na kole projet uzavírkou (kvůli stavbě dálničního...
Mapy tras, cyklo a pěší, pro 15. ročník Velichovského putování (2020). Trasa P9, pěší (cca 9 km) Směr:...

Otázky a odpovědi

Otázka:
Kudy povede C35?  Jana.
Odpověď:
Dobrý večer, všechny trasy jsou zveřejněny na webových stránkách v 7. ročníku pod bodem trasy. JInak se dá použít tento odkaz. Pěkný večer. S.

http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/?d=82911#pos=50.33131P15.91799P13

Otázka:
Dobrý den, je možné vzít s sebou na vodítku psa?? Děkuji.
Odpověď:
V tom bych neviděla nejmenší problém. Budeme se těšit. S.

Otázka:
Dobrý den,chtěli bychom se s kamarádkou zúčastnit pochodu.Nevíme však jak se do Velichovek včas dostavit.Bydlíme v Hradci Králové.Děkuji za odpověď.Hezký den.Dana a Iva
Odpověď:
Dobré ráno, pokud Vám bude stačit tato odpověď, pak takto: Z Hradce Králové jede vlak v 8.36, příjezd do Smiřic 8.46, kde je přestup, odjezd autobusu do Velichovek je 8.50. Ve Velichovkách jste 9.20. Jelikož prezentace je od 8-10 h, tento spoj by Vám mohl vyhovovat. Přeji pěkný den a těšíme se na Vaši účast. S.

Otázka:
Dobrý den, rádi bychom šli na letošní putování okolo Velichovek, ale s KOČÁRKEM. Proto by mě zajímalo, kterou trasu bezproblémově s kočárkem projedeme, zda 5 nebo 15km? Předem velice děkuji za informaci. S přáním pěkného dne Alena Turnovská
Odpověď:
Dobrý večer, pěší P5 má pro kočárek jedno kritické místo, je to úsek lesní pěšinou, ale dalo by se to o kousek prodloužit a snad projít po pevnější lesní cestě, letos jsem ji však nejela, projedu ještě tedy. Až přijedete, přihlaste se ke mě, poradím kudy, je to o pár set metrů delší. Myslím, že mne poznáte, budu tam pobíhat :-). P15 by mohla mít dvě kritická místa, to první je stejné, druhé je vedené po louce, jsou tam však vyjeté koleje, docela pevná cesta, upozorňuji, že je to louka. Zbytek cesty je většinou po asfaltu.
Těšíme se na Vás a modlete se za nás za pěkné počasí. Pěkný večer. S.

Otázka:
Je možné se po trasách někde občerstvit?
Odpověď:
Ano, na každé terase je zajištěné občerstvení. Na informační tabuli na startu budou vypsány hospoůdky na každé trase, které nám vyšly vstříc a otevřely pro nás již v dopoledních hodinách. S.

Otázka:
Je trasa schůdná s kočárkem? Karel
Odpověď:
Jak jsem již v předešlé odpovědi uvedla, na trase P5 by mohlo být jedno kritické místo. Pro zájem rodičů s kočárky jsme se rozhodli toto místo obejít a použít pro kočárky schůdnější cestu, upozorňuji však, že to bude opět lesní cesta.

Napište nám
Jméno:
E-mail:
Váš dotaz (povinné): *Úvodní stránka › 7. ročník (2012)  ›  Otázky a odpovědi
RSS   |   publikační systém CMS PRO-WEB